מזון יבש לכלבים
רכישה אונליין

מזון יבש לכלבים

אפשר למצוא הרבה מאוד יתרונות בסוג המזון שנקרא מזון יבש לכלבים. קודם כל, חשוב להבין שהוא נועד לסייע לכלבים להיות פעילים, עליזים ובריאים. בנוסף, הוא צריך להכיל את כל המרכיבים המזינים העיקריים. נסביר כעת למה זו בחירה מאוד פופולרית, איך לבחור ועל מה להקפיד.

הבחירה הפופולרית ביותר

יש כמה סיבות לכך כי מזון יבש לכלבים Ambrosia הוא הבחירה הפופולרית ביותר בקרב בעלי כלבים. בין היתר, זה נובע מכך שאפשר לשמור אותו כפי שהוא, בכלי אטום אך ללא קירור. הוא נשמר מצוין ולא מתקלקל בנקל. הוא מכיל שילוב של חלבונים, ויטמינים, מינרלים ועוד. מזון מהסוג הזה לא מצריך הכנה, לא צריך להוסיף לו נוזלים, אין צורך לחמם, להרתיח וכדומה. מלבד זאת, ניתן למצוא פתרונות של מזון יבש לכלבים, לכל סוגי הגזעים. בנוסף על כך, מזון יבש לכלבים שומר על בריאות השיניים, מספק את הצורך של הכלב בלעיסה ולא פחות חשוב – טעים.

איך לבחור מזון יבש לכלבים

כדאי לבחור את המזון על פי כמה כללים:
1. גיל הכלב – ישנם מזונות שמתאימים לגורים בעוד אחרים מתאימים לכלבים בוגרים. כמו כן, ישנם סוגים יבשים שנועדו לכלבים מבוגרים הסובלים מכליות חלשות או מערכת עיכול חלשה.
2. משקל הכלב – ניתן למצוא מזון יבש לכלבים, שמוגדר כמזון דיאטטי. הוא מעולה לשמירה על משקל תקין. כמו כן, לכלבים גדולים עשויים להיות צרכים תזונתיים שונים לעומת אלה של כלבים קטנים או בינוניים ולכל אחד אפשר למצוא מזון ייעודי וטוב.
3. טעמים – ניתן למצוא די הרבה טעמים של מזון יבש. לכל כלב העדפות משלו ורצוי שהאוכל יהיה לו טעים. אפשר במידת הצורך לשלב בין שני סוגי מזונות, בטעמים שונים במקביל.
4. הרבה בשר וחלבונים – רצוי כי הרכב הבשר והחלבונים יהיה גבוה ברשימת המרכיבים. תוספים כגון דגנים או ירקות צריכים להיות לא במקומות העיקריים בהרכב המזון.
5. היפו אלרגני – ישנם כלבים שרגישים יחסית לתוספים מסוימים. למשל משפרי טעם או חומרים משמרים. אם זהו המצב, העדיפו לרכוש מזון יבש באיכות גבוה יחסית, עם כמה שפחות תוספים מסוג זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן