מה זה קידום בגוגל
בניית אתרים

מה זה קידום בגוגל

קידום אתרים מתיל מאיכות התוכן. אם בעבר כתבות SEO (Search Engine Optimization) שנכתבו תוך שימת דגש על מילות המפתח הנכונות, ופחות על איכות התוכן עצמו, הספיקו למנוע החיפוש של גוגל, היום זה כבר לא כך. התהפך היום, גוגל משנה את האלגוריתם שלה ודורשת תוכן שיווקי איכותי. כלומר, כדי שקידום בגוגל יניב עבורכם תוצאות אפקטיביות, עליכם להשקיע בכתיבת תוכן מעניין תוך שילוב מילות מפתח נכונות, חלוקת טקסט נכונה ושימוש בתתי קטגוריות, והכי חשוב? שהתוכן ייתן מענה ממוקד לגולשים ובהתאם לשאלותיהם.

מה העלות של קידום אורגני בגוגל?

בכל הנוגע לעלויות הקידום האורגני וגם קידום אתר חנות, המחירים משתנים בהתאם למילות המפתח. ככל שיותר עסקים מתחרים על המקום הראשון בתוצאות החיפוש, הביקוש למילות מפתח עולה, וכך גם העלות שלהן ועלות הקידום. למעשה, באזורים עסקיים בהם יש יותר תחרות, הביקוש למילות הקידום הרלוונטיות גבוה משמעותית, מה שמעלה את העלות שלהן בהשוואה למילות מפתח של תחומים אחרים. יחד עם זאת, גם בתחומים תחרותיים אלו ניתן למצוא מילות קידום מכירות בעלויות נמוכות שיביאו תנועה איכותית לאתר. כך או כך, הדבר החשוב ביותר בקידום הוא קודם כל בחירה נכונה וממוקדת של מילות מפתח. מה שמביא אותנו לנושא החשוב הבא.

מהם מרכיבי הקידום?

ערכו מחקר מילות מפתח – מחקר מילות מפתח משחק תפקיד עצום ביעילות הקידום. המטרה היא לאתר את השאלות והמילים המדויקות שקהל היעד שלך עשוי להקליד במנוע החיפוש של גוגל. אי דיוק בבחירת המילים עלול לגרום לאובדן הרלוונטיות במנוע החיפוש ולקידום בקרב קהלים שאינם מתעניינים בעסק שלך. אז האם עשית מחקר מילות מפתח יסודי? כעת עליכם לבנות תוכנית מאמרים איכותיים בשילוב מילות המפתח ולהעלות אותן בעמוד הראשי של אתר העסק.
מאמרים שיווקיים באתר העסק שלכם – אז כפי שציינו קודם, לקידום איכותי ולתוכן איכותי יש השפעה רבה על הקידום, אך הרבה יותר בכל הנוגע לתוכן המועלה לאתר שלכם. בכל הנוגע לתוכן האתר, קריטי להשקיע בתוכן שיווקי איכותי המרחיב ומסביר את העסק שלך ומספק תוכן שימושי וערך נוסף לגולשים שנכנסו לאתר שלך.
מאמרים שיווקיים במקומות חיצוניים – השלב הבא הוא העלאת תכנים באתרי לוויין (אתרים משניים שנועדו לתמוך באתרים ראשיים באמצעות קישורים לאתר שלכם). ובכן, בניגוד לתוכן האתר שלכם, באתרים חיצוניים ניתן להוריד מעט את איכות התוכן מבלי לפגוע בקידום. ועדיין חשוב להבהיר, אין לזלזל באיכות התכנים המועלים באתרי הלוויין, ויש להקפיד על תוכן איכותי. בסופו של יום, המוניטין שלכם כעסק הולך יד ביד עם התוכן שאתם מעלים וחשוב להבין את השפעתם על הגולשים, ובעיקר על הרושם שאתם יוצרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן