למה להשתמש בוורדפרס
בניית אתרים

למה להשתמש בוורדפרס

רוצים להקים אתר תדמית או אולי חנות באינטרנט? הפעם נבחן את כל היתרונות בפלטפורמת וורדפרס.

למה להשתמש בוורדפרס? בגלל הקוד הפתוח

החלטנו לשים את הקוד הפתוח במקום גבוה ברשימת היתרונות, בגלל כמה דברים. קודם כל, פלטפורמה של קוד פתוח מתוחזקת על ידי הקהל הרחב. היא תמשיך להתפתח ללא קשר להחלטה של תאגיד כזה או אחר. בנוסף, פלטפורמה כזאת מציעה אין ספור פיצ'רים גמישים, לנוחותכם ולשימושכם (ללא שליטה של תאגיד).

מתאימה גם למתחילים

מלבד הקוד הפתוח, יש עוד לא מעט סיבות, למה להשתמש בוורדפרס. לדוגמא, זו פלטפורמה שמתאימה גם למתחילים. לא חייבים להיות בעלי ידע קודם בקוד או לדעת עיצוב אתרים כדי להתחיל להקים אתר.

אפשר חינם, אפשר בתשלום

אפשר להקים אתר בחינם לגמרי. לא תמיד זו ההחלטה הכי נכונה, אבל אם רוצים להתנסות באתר ללא עלות, זה אפשרי בהחלט. ניתן להקים בלוג אישי, אתר מסחרי או אתר תדמיתי, תוך שימוש בכלי עזר יעילים. למשל, תבניות עיצוב אתרים – ללא עלות. לעומת זאת, לאתרים מסחריים ניתן להוסיף פיצ'רים בתשלום, שמשכללים את חוויית הגלישה ומשפרים את קידום האתר.

מערכת ניהול תוכן עצמאית ויעילה

סיבה מאוד מרכזית לבחור להשתמש בוורדפרס היא בגלל שמדובר על יותר מאשר מערכת להקמת בלוגים, אתרים וחנויות מקוונות. זו מערכת לניהול תוכן, מא' ועד ת'. היא מאפשרת לכל אחד לנהל את האתר, בלי שום עזרה. אפשר להוסיף עמודים, להוריד עמודים, לשפר עמודים, להוסיף תפריטים, להעלות תמונות, להוסיף סרטונים ואין ספור פיצ'רים. בזכות מערכת ניהול תוכן, השליטה באתר שלכם יכולה להיות לגמרי שלכם. לא חייבים לקנת מעצב אתרים על כל צעד ושעל. העלאת תוכן עצמאית יכולה להיות נוחה, יעילה וכמובן הכי זולה באופן שוטף.

נוח מאוד לקדם את האתר

הסיבה האחרונה להשתמש בפלטפורמה הזאת: טובה ביכולתה להביא טרפיק לאתר. זו פלטפורמה שעוזרת מאוד לקידום אתרים, וזה לא עניין של מה בכך. בסופו של דבר, להקים אתר שלא מביא גולשים, זה כמו לכתוב ספר שאף אחר לא מכיר ואף אחד לא קורא. כך אפשר להקים אתר שנוח לקדם ונוח לתחזק, עם תוצאות עסקיות, מסחריות ושיווקיות.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן