הקמת חנות אינטרנטית
בניית אתרים

הקמת חנות אינטרנטית

מה עלי לדעת לפני בניית חנות אינטרנטית ניתן לבנות אתרי מכירות בשיטות שונות ומבוססות על פלטפורמות שונות. עם זאת, כדאי לדעת כמה דברים. זה לא משנה אם אתה בונה את האתר שלך באמצעות וורדפרס, Wix או כל פלטפורמה מקוונת אחרת. כדי לבנות אתר מכירות, תצטרך להבין כמה מושגים בסיסיים שאנחנו הולכים לכסות.

מהו דומיין

דומיין הוא השם שהאתר שלך מוצג באינטרנט. אנו ממליצים לבחור בשם ייחודי המייצג את העסק שלך בצורה כלשהי. אם שם הדומיין שאתה רוצה כבר נמצא בשימוש או זמין בחינם, אתה יכול למצוא אותו באינטרנט תוך שניות.

על המארח הוירטואלי

כדי לפתוח חנות מקוונת, אתה צריך לא רק שם דומיין ופלטפורמת רשת, אלא גם שירות אירוח אתרים. שירותי אחסון לרוב מבוססים על חבילות שונות וכדאי לבחור את זו שמתאימה לצרכי העסק שלך על סמך גודל האתר שלך, מספר הדפים ומספר האנשים הצפוי ברשת שלך. דבר חשוב נוסף הוא לבחור לארח אותו בשרת אמין המספק מערכות גיבוי, failover ושירות לקוחות זמין.

בניית אתר מכירות מבוסס SEO

הם בונים אתרי מכירות לפני שהם מתחילים לחשוב על קידום מכירות ושיווק. כיום, בתהליך בניית אתר מכירות, רצוי לשקול קידום באינטרנט וקידום אתרים (אופטימיזציה). המשמעות היא שאתרים כאלה מותאמים לגוגל וזוכים לחשיפה רבה בפרק זמן קצר יחסית.

מהירות טעינה ואבטחה

כאשר בונים אתר למכירה, כדאי לקחת בחשבון את המהירות ורמת האבטחה של הגלישה באתר. הציבור היום כל כך מתוחכם עד שגולשים רבים בוחרים שלא לעשות קניות בחנויות ללא פרוטוקולי בטיחות קפדניים, וענייני ארכיטקטורה. אתר בטעינה איטית (גם אם הוא נראה נהדר) לא עובד כל כך טוב. הם ננטשו במהירות בגלל חוסר הסבלנות של הגולשים.

ממשק איכותי

אחרון חביב: ממשק וניווט. חשוב שחווית הגולש תהיה מיטבית. ממשק המשתמש או תפריט הניווט של הקמעונאי שלך צריכים להיות איכותיים, שימושיים ואטרקטיביים. כל עמוד באתר אמור להצליח באופן עצמאי, אך יש לתת דגש מיוחד לדף הבית לשיפור תהליך הקנייה. שפר את האיכות, הידידותיות והנוחות של תהליך הקנייה.

בניית חנויות וירטואליות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן